Anında Kredi Onayı Veren Bankalar

anında kredi
Paylaş
 

Anında Kredi Onayı Veren Bankalar

Günümüzde tüketicilerin evlilik, ev ve araba alımı, tatil gib bir çok ihtiyacını karşılamak maksadıyla bankalara borç para almak için başvurması ve hepsinin genel amacının ihtiyaç kredisi olması, bankalar tarafınca verilen ihtiyaç kredisi oranlarının da her yıl artışına sebep olmaktadır. Ayrıca devamlı artan ve gelişmekte olan teknoloji sayesinde de bir çok işlemsel kayıt, bilgisayarlar tarafından kısa süre zarfında görüntülenebilmektedir. Bu doğrultuda bankalar veri tabanlarında tutmakta oldukları verileri hesaplayan programlar aracılığıyla müşterilerine anında kredi onayı verebilmektedirler.

anında kredi

Anında Kredi Nasıl Talep Edilir?


Kredi onaylarını SMS ile kredi başvurusu yapıldığında alabilmemize rağmen, müşterisi olmadığınız bir bankadan SMS ile kredi çekebilmeniz mümkün değildir. Sadece ön onay alabildiğiniz bu başvurularınızda siciliniz bozuk ise ve krediniz onay almadıysa bu durum sicilinize de zarar verebilmektedir. Anında onaylı kredi kullanabilmek için ilk yapmanız gereken şey, kredi kartını kullanmakta olduğunuz ya da maaş müşterisi olduğunuz bir bankadan bu işlemi yapmanız gerekmektedir. Müşterisi olduğunuz bir bankaya yapmak istediğiniz hızlı kredi alma başvurusu onaylandığında, evrak ve belgeler ile uğraşmaya gerek kalmadan anında kredi tutarınızı hesabınıza aktararak kullanmaya başlayabilmektesiniz. Bu sadece çalıştığınız banka için geçerli bir durumdur. Çünkü çalışmadığınız bir banka kredi başvurunuza ön onay verse bile sizden mutlaka imzalı belge almak durumdadır. Bunun için de bankanın şubesine gidip, gerekli evrakları imzalayıp, kredi başvurunuzu tamamlamanız gerekmektedir. Hemen hemen bütün finansal destek sağlayabilen kurumlarda hızlı ve anında kolay kredi imkanı sunulmaktadır. Bundan dolayı çalıştığınız bankanın bu durumda ilk tercihiniz olmasını da cep telefonunuza yükleyerek, hızlı bir şekilde kredi başvurusu yapıp, krediniz onaylandıktan bir kaç dakika sonra ise paranızı hesabınızda görebilirsiniz. Kredi başvurunuzu başka bir bankaya yaptıysanız, onayınız hemen gelmeyecek ve onayı aldıktan sonra da bankanın şubesine gitmeniz ya da kredi sözleşmesi için kuryeyi beklemeniz gerekecektir. Anında kredi için gerekli olan bu koşullar, anında onaylı kredi kartı için de geçerlidir. Kredi siciliniz bozuk ve kredi notunuz düşük ise, hızlı kredi kullanabilmek için SMS başvurusu yapmamalısınız. Onay almayan krediniz, bozuk olan kredi sicilinizi daha da olumsuz etkileyecektir. Bu durumu cep telefonunuzun pin kodunuzu 3 kere yanlış girdiğiniz zaman hattınızın bloke olması gibi düşünebilirsiniz, fazla kredi başvurusu yapıp da red cevabı alır iseniz, bütün bankalardan belli bir süre zarfı boyunca bloke yersiniz, böylece olumlu olabilecek sonuçlarınız bile olumsuz duruma düşecektir. Bundan dolayı kredi başvurularınızı, gelir belgeniz ile beraber bankanın şubesine giderek yapmanız gerekmektedir.

Bir yorum bırak

Yasal uyarı; Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır ve yalnızca bilgilendirme amaçlı ve kişisel kullanım içindir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu bilgiler ve görüşler önceden haber vermeksizin değiştirilebilir. Borsacep.com bilgilerin ve ifade edilen görüşlerin doğru, eksiksiz ve güncelleştirilmiş olduğuna dair (açıkça ifade edilmiş veya ima edilmiş) hiçbir beyan ve taahhütte bulunmaz. İçerik kesinlikle mali, hukuki, vergi veya diğer konularda bir tavsiye niteliği taşımadığı gibi, tamamen içeriğe dayalı olarak yatırım yapılmamalı veya karar alınmamalıdır. Herhangi bir yatırım konulu karar almadan önce bir uzmandan görüş alınmalıdır.