BorsaCep
Borsayı Cepten Takip Edebileceğimiz 4 Uygulama
Sosyal Medyada Paylaş
2 Temmuz 2017
BorsaCep

Borsayı Cepten Takip Edebileceğimiz 4 Uygulama

borsa cepte

 1. Borsa Cepte
İlk gördüğünüzde amatör bir uygulama sanabilirsiniz ama Borsa cepte, Hepimizin bildigi Yapı kredi bankasının borsa konusu ile ilgilenen uygulamasıdır. 7/24 borsayı Hisse Senedi verilerini, piyasalardaki son gelişmelerle birlikte anlık takip edebileceğiniz bir uygulamadır. Uygulama üzerinden alış-satış yapabilir, önceki işlemlerinizi de inceleme şansına sahip olabileceğiniz. İptal ve değişiklikler yapabileceğiniz Güvenilir bir bankanın uygulamasıdır

2. İşCep Mobil Borsa
Türkiye iş bankası tarafından geliştirilen uygulamaya bağlı olarak içerisinde ayrı bir uygulamaya gerek kalmaksızın borsayı takip edebileceğiniz mobil borsa özelliği eklenerek güzel bi gelişme yaratmıstır. Kullanıcıları tarafından iş bankasına ait olması sebebi ile oldukça güvenilir ve kullanış bakımından olma sebebiylede en cok kullanılan uygulamalar arasına girebilmekte. Türkiye iş bankası geliştirdiği bu özellik sayesinde borsa ve finans hakkındaki güncel verilere ulaşmamızı sağlıyor ve mobil borsa özelliği sayesinde içerisinde anlık takip edebilme özelliğinin yanı sıra borsada alım satım veya Borsada işlem yapmanızı gerektiren tüm içeriğe erişimini rahatca yapabiliyorsunuz.


 3. CNBC
Finans ve borsa adına ne bilinmesi gerekiyorsa CNBC uygulamasını cep telefonlarımıza indirerek sahip olabiliyoruz. Sedece ülkemizin değil dünyanında oldukça fazla güvenini sağlayan bu uygulama yapmış olduğu işlerle övgüyü hakediyor. Anlık bilgilere ulaşmamızı sağlayan CNBC, geçmiş dönemlerdeki borsa ve finans hakkındaki bilgi ile verilere de kolay bir biçimde ulaşmamıza yardımcı oluyor.  Son dakika finans ve borsa haberlerini alabileceğiniz gibi, finans ve borsa adına bilinmesi gereken eğitici videolarda uygulamada mevcuttur. Dünyadaki mevcut borsalar hakkındaki bilgileri tek tek analiz edip uzmanlarında görüşlerine yer veren bu uygulamayı indirip kullanmanızı öneririm.

4. Yahoo Finance
Bu uygulama sayesinde borsa hakkında yatırım yapmış olan müşterilerine ücretsiz olarak seans yorumu ve haftalık yorumlar yapmaktadır. Uzun yıllardır kullanılan bu uygulama güvenilirlik açısından da sınıfı geçmiştir diyebiliriz. Borsa ve finans hakkında anlık haber alabileceğiniz bu mobil uygulaması bir de sosyal projeye yardım açısından destek olmaktadır.