Foreks Mobil Hakkında 8 Madde!

foreks mobile
Paylaş
 

Finans, borsa ve ekonomi hakkında ne öğrenmek istiyorsak Foreks Mobil ile kolayca öğrenmemiz mümkündür. Foreks mobil sayesinde finans ve borsa adına kapsamlı analizlere ulaşabiliriz. İster yut içi isterse yurt dışı para piyasalarını kolaylıkla takip edebiliriz. Tüm kullanıcılarına paylaşmış oldukları güncel haber kaynakları ile ekonomi adına her türlü bilgiye ulaşmamızı sağlıyorlar. Ayrıca finans ve borsa sektöründe bulunan şirketlerin hangilerinin iyi hangilerinin kötü bir sunumu olduğu hakkında da bizlere ipucu vermektedir. Ekonomi sektöründeki lider bankaları da paylaşıp işlemlerimizi ona göre daha güvenilir yapmamıza yardımcı olmaktadır. Hem daha güvenilir hem de daha hızlı bir kullanım imkanı sunan Foreks Mobil, dünya genelinde oldukça fazla bir kitleye hitap etmektedir. Foreks Mobil’in özelliklerine de buyurun hep birlikte göz atalım;

foreks mobil1. Detaylı bir şekilde analizlere ve verilere ulaşmamızı sağlamaktadır. Uygulamayı kullanan müşterilerin en çok talep ettikleri bilgileri başarılı bir şekilde analiz ediyorlar.

2. Dünyada ve Türkiye’deki piyasaya ait verileri yüzde yüz doğruluk payı ile hizmete sunmaktadırlar.


3Foreks Mobil, anlık olarak en son güncellenen bilgi birikimiyle sunum yapmaktadır.

4. Kullanıcıya ait olan bir de kişisel bir sayfanız bulunmaktadır. Bu sayfada yapmış olduğunuz işlemler ve takip listenizin olduğu bilgiler mevcuttur.

5. Herhangi bir şey alırken genellikle alacağımız ürünü veya herhangi bir şeyi gidip yerinde ücret ödeyerek alırız. Ama Foreks Mobil sayesinde evde, iş yerlerimizde veya herhangi bir sabit olarak durduğumuz yerlerde kolaylıkla cep telefonlarımızdan Foreks Mobil uygulaması sayesinde işlemlerimizi gerçekleştirebiliriz.

6. Finans ve borsa haberlerini anlık takip tabiki de çok önemlidir. Ama gün içerisinde önemli işlerimiz olduğunda Foreks Mobil’e zaman ayırmada güçlük çekebiliyoruz. Anlık olarak öenmli bir fiyat artışı veya düşüşü yaşamak olağan bir durum olduğu için böyle durumları kaçırmamak adına haberleri ve fiyatları işaretleyip alarm kurduğumuz takdirde, anlık olarak paylaşılan önemli bilgileri de atlamamış oluyoruz.

7. Nerdeyse günlük olarak değişen finans ve borsa haberlerini takip edebildiğimiz gibi ekonomideki haberleri de ” ekonomi takvimi ” sayesinde kolaylıkla takip edebiliyoruz.

8. Uygulamanın içerisinde bulunan ” derinlik ekranı ” vasıtasıyla yapmış olduğumuz işlemlerimizi kademe kademe takip edebilme olanağı sunmaktadır.

Bir yorum bırak

Yasal uyarı; Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır ve yalnızca bilgilendirme amaçlı ve kişisel kullanım içindir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu bilgiler ve görüşler önceden haber vermeksizin değiştirilebilir. Borsacep.com bilgilerin ve ifade edilen görüşlerin doğru, eksiksiz ve güncelleştirilmiş olduğuna dair (açıkça ifade edilmiş veya ima edilmiş) hiçbir beyan ve taahhütte bulunmaz. İçerik kesinlikle mali, hukuki, vergi veya diğer konularda bir tavsiye niteliği taşımadığı gibi, tamamen içeriğe dayalı olarak yatırım yapılmamalı veya karar alınmamalıdır. Herhangi bir yatırım konulu karar almadan önce bir uzmandan görüş alınmalıdır.