BorsaCep
İşCep Uygulaması ile Ücretsiz Borsayı Takip Edin
Sosyal Medyada Paylaş
29 Mayıs 2017
BorsaCep

İşCep Uygulaması ile Ücretsiz Borsayı Takip Edin

İşCep’e uygulamasına dahil edilen “mobil borsa” ile hızlı ve kolayca hisse senedi işlemleri yapılabiliyor, canlı borsa verileri ücretsiz olarak takip ediliyor.
Uygulamada, İşCep Mobil Borsa kullanıcıları, Borsa’da kolayca alım ve satım işlemi gerçekleştirebiliyor, hisse senedi ve varant fiyatlarını canlı olarak takip edebiliyor. Borsa İstanbul’da gerçekleştirilen yatırım işlemleri için hızın, bankacılık işlemleri için de kolaylığın son derece önemli olduğu gerçeğinden yola çıkan İş Bankası’nın mobil uygulaması “Mobil Borsa” özelliği ile piyasalara ilişkin haberlerden teknik analizlere kadar, Borsa’da işlem yaparken ihtiyaç duyulacak tüm bilgilere kolayca erişim sağlanıyor. Anlık verileri izleme ayrıcalığı tüm İşBankası müşterisi İşCep kullanıcılarına ücretsiz olarak sunuluyor.


İşCep

İşCep uygulamasını  • iOS 8 ve üzeri, • Android 4.0.3 ve üzeri,  • Windows Phone8 8.0 ve üzeri özelliklere sahip telefonları desteklemektedir.

Telefonunuza www.isbank.com.tr/indir yazarak ya da aşağıdaki uygulama dükkanlarından İşCep’i yükleyip kurulup yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz.