İşCep Uygulaması ile Ücretsiz Borsayı Takip Edin

mobil borsa
Paylaş
 

İşCep’e uygulamasına dahil edilen “mobil borsa” ile hızlı ve kolayca hisse senedi işlemleri yapılabiliyor, canlı borsa verileri ücretsiz olarak takip ediliyor.
Uygulamada, İşCep Mobil Borsa kullanıcıları, Borsa’da kolayca alım ve satım işlemi gerçekleştirebiliyor, hisse senedi ve varant fiyatlarını canlı olarak takip edebiliyor. Borsa İstanbul’da gerçekleştirilen yatırım işlemleri için hızın, bankacılık işlemleri için de kolaylığın son derece önemli olduğu gerçeğinden yola çıkan İş Bankası’nın mobil uygulaması “Mobil Borsa” özelliği ile piyasalara ilişkin haberlerden teknik analizlere kadar, Borsa’da işlem yaparken ihtiyaç duyulacak tüm bilgilere kolayca erişim sağlanıyor. Anlık verileri izleme ayrıcalığı tüm İşBankası müşterisi İşCep kullanıcılarına ücretsiz olarak sunuluyor.


İşCep

İşCep uygulamasını  • iOS 8 ve üzeri, • Android 4.0.3 ve üzeri,  • Windows Phone8 8.0 ve üzeri özelliklere sahip telefonları desteklemektedir.

Telefonunuza www.isbank.com.tr/indir yazarak ya da aşağıdaki uygulama dükkanlarından İşCep’i yükleyip kurulup yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bir yorum bırak

Yasal uyarı; Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır ve yalnızca bilgilendirme amaçlı ve kişisel kullanım içindir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu bilgiler ve görüşler önceden haber vermeksizin değiştirilebilir. Borsacep.com bilgilerin ve ifade edilen görüşlerin doğru, eksiksiz ve güncelleştirilmiş olduğuna dair (açıkça ifade edilmiş veya ima edilmiş) hiçbir beyan ve taahhütte bulunmaz. İçerik kesinlikle mali, hukuki, vergi veya diğer konularda bir tavsiye niteliği taşımadığı gibi, tamamen içeriğe dayalı olarak yatırım yapılmamalı veya karar alınmamalıdır. Herhangi bir yatırım konulu karar almadan önce bir uzmandan görüş alınmalıdır.